Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czy będą rowery z siedzeniem dla Dzieciaczków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więc jutro poproszę Redakcję co w moim komentarzu było spamem, bo chyba nie jestem się w stanie dojść do tego sama, mój post
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być więcej parkingów dla samochodów. Takie były przedwyborcze obietnice. No to jest mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więc jutro poproszę Redakcję co w moim komentarzu było spamem, bo chyba nie jestem się w stanie dojść do tego sama, mój post
Żaden komentarz w tym wątku nie zostal, jak do tej pory, skasowany. Może wysłałeś, a on sie w ogóle nie zapisał, przez błąd systemu? Bywa tak czasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,   Jestem kierowcą i rowerzystą. Lubię sport i jak tylko mam okazję to działam w tym kierunku.   Pomysł aby wprowadzić rowery do Lublina jest celny lecz jak zwykle wyszła jakaś dziwna nadgorliwość.   Moje wątpliwości budzi termin oddania tego systemu. Na zdrowy chłopski rozum, więcej ludzi jeździe rowerem na wiosnę i w lecie niż na jesieni kiedy zaczyna się plucha. Wiem, znajdzie się ktoś komu to nie przeszkadza i nawet w zimie będzie jeździł ale w takim razie niech napiszę ten ktoś, ile osób jeździ w miesiącach jesienno-zimowych a ile w wiosenno-letnich. Chyba nie trzeba lepszej analizy.   Druga sprawa, kto wpadł na pomysł aby ładować się ze ścieżkami rowerowymi w takie ulice jak Grabskiego? Ścieżka zmniejszyła szerokość ulicy, w dodatku autobuś który ma przystanek zaraz za skrzyżowaniem blokuje przejazd i w ten sposób tworzą się korki. Zresztą, czy ktoś z Państwa widział stan asfaltu na "wydartych" z pobocza drogi ścieżek rowerowych? Przecież na tej ulicy, ścieżka rowerowa prowadzi przez doły. Proponuję aby pan Prezydent ( którego szanuje ale w tym przypadku wykazał się nadgorliwością) wsiadł na rower i przejechał się po tego typu ścieżkach i zobaczył jaka to przyjemność jechać po dołach obok kopcącego samochodu. Przeżycia niezapomniane.   Pozdrawiam Piotrek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zimie nikt nie będzie jeździł, bo rowery w listopadzie zostają schowane ;) A tak w ogóle - co to za różnica, czy będą teraz czy na wiosnę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...